fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Słuchawki za zakup akumulatorów Exide

promocjaICDo 18 kwietnia 2021 r. trwa wspólna akcja promocyjna Inter Cars i Exide, w której klienci za zakup dwóch wybranych akumulatorów ciężarowych producenta mogą nabyć w cenie 1 zł netto słuchawki Xiaomi.

W akcji może wziąć udział każdy klient krajowy zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars, który dokona zakupu asortymentu sprzedaży premiowej, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych, a także klientów o statusie „detal” i „inne”.
Aby zostać laureatem promocji należy jednorazowo zakupić w Inter Cars dwa wybrane akumulatory ciężarowe marki Exide o następujących indeksach:
● EE1403;
● EE1853;
● EE2353;
● EX1803;
● EX2253
Spełniając powyższy warunek klient otrzymuje w cenie 1 zł netto bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Bluetooth Xiaomi Earbuds Basic.
Sprzedaż premiowa obowiązuje jedynie do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars oraz w sprzedaży przez Katalog Online. Zakupy asortymentu nie sumują się przez cały okres obowiązywania akcji.
Nagrody zostaną wysłane do filii Inter Cars nie później niż w terminie miesiąca od daty zakończenia promocji, tj. do 18.05.2021 roku, w celu przekazania ich laureatom.

Akcja trwa od 01.04.2021 r. do 18.04.2021 r. lub do wyczerpania zapasów nagród.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem