fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 02 2021

Marka Bosch została uznana za Lidera Jakości 2021

LIDERboschKONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W tym roku marka Bosch zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Urządzenia i systemy grzewcze".

Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie badania, w którym gromadzone są opinie aktywnych konsumentów. W ramach badania zbierane są nie tylko opinie, ale również wiedza na temat jakości wybranych produktów i usług. Każda kolejna edycja badania realizowana jest na coraz większej próbie badawczej. Ogólna próba badawcza w roku 2021 to 16 705 osób.
Bosch Thermotechnik GmbH jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). W ubiegłym roku marka Bosch oraz marka Junkers połączyły siły i oferują doskonałą jakość, doświadczenie i nowoczesność pod wspólnym szyldem – Bosch Termotechnika. Niezawodność produktów grzewczych, ich niezwykły design, a przede wszystkim innowacyjność to zasługa zaawansowanej technologii, za którą stoi marka Bosch.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem