fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

„Bądź odpowiedzialny! Trzymaj ręce na kierownicy”

AS PL akcjaSpółka AS-PL przy współpracy z ODTJ Autodrom Pomorze, na początku kwietnia zainicjowała akcję społeczną „Bądź odpowiedzialny! Trzymaj ręce na kierownicy”.

Akcja została zorganizowana z uwagi na badania przeprowadzone przez Policję i jedno z wiodących przedsiębiorstw ubezpieczeniowych, dotyczące niepoprawnego użycia telefonu podczas jazdy.
Twórcy policyjnego raportu z lipca 2020 r. informują, że w Polsce średnio co kwadrans dochodzi do wypadku na drodze. Jednym z powodów jest niepoprawne używanie telefonu w czasie jazdy. Z badań zleconych przez jedno z wiodących przedsiębiorstw ubezpieczeniowych wynika, że 67% polskich kierowców rozmawia podczas kierowania samochodem, mając telefon przyłożony do ucha, a 6% z nich ma na swoim koncie wypadek lub kolizję, której bezpośrednią przyczyną było korzystanie ze smartfonów w czasie prowadzenia auta.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem