fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Moto-Profil wyżej na liście największych polskich firm

MP wiebodzinSpółka Moto-Profil awansowała o 20 pozycji na liście 200 największych polskich firm, opracowywanej przez redakcję magazynu „Wprost”.

W zestawieniu, przygotowanym w oparciu o dane finansowe z 2020 r., dystrybutor części motoryzacyjnych z Chorzowa uplasował się na 96. miejscu.
To kolejny dwucyfrowy awans spółki Moto-Profil w tym rankingu biznesowym i jednocześnie jedyny tak duży wśród firm zajmujących się handlem częściami samochodowymi. W ubiegłym roku spółka awansowała aż o 16 pozycji, zajmując 116. miejsce.
– Ranking pokazuje, że w rzeczywistości pandemicznej, będącej wyzwaniem dla wszystkich przedsiębiorstw, poradziliśmy sobie doskonale. Dzięki dobrym wyborom biznesowym i wsparciu naszych partnerów handlowych, Moto-Profil konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję. To był także czas innowacyjnych projektów i dynamicznych decyzji. Tym bardziej cieszy nas pozytywna odpowiedź rynku – mówi Leszek Żurek, prezes zarządu spółki Moto-Profil.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem