fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Q Service Castrol w miejsce Norauto

Kolejne serwisy samochodowe poszerzyły sieć Q Service Castrol. Tym razem do programu dołączyły warsztaty z Warszawy, Poznania, Zabrza i Marek, które zastąpią w tych miejscach obiekty sieci Norauto.

QSERVICE

W branży motoryzacyjnej sporo się zmienia w ostatnich miesiącach. Przykładowo firma Norauto, czyli właściciel sieci sklepów i serwisów samochodowych, wycofuje się z działalności w Polsce. Firma zajmowała się m.in. sprzedażą opon, samochodowych części zamiennych i akcesoriów, jak również świadczeniem usług naprawy i serwisu pojazdów.
Po zmianach właścicielskich serwisy i sklepy Norauto zostały przejęte przez inny podmiot i niekiedy zmieniły one charakter prowadzonego biznesu. W konsekwencji wiele serwisów samochodowych zostało przeznaczonych do likwidacji.
Nowym serwisem, który dołączył ostatnio do Q Service Castrol, czyli sieci niezależnych warsztatów samochodowych, jest np. warszawski Car-city Sp. z o.o. znajdujący się przy al. Jerozolimskiej 152.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem