fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2021

Znamy najlepszego młodego mechanika 2021

V krajowy konkurs Young Car Mechanic dobiegł końca. W dniach 22–23 maja w Centrum Szkoleniowym Inter Cars dziesięciu uczniów rywalizowało o tytuł najlepszego Młodego Mechanika roku 2021.

MMintercars

Najlepszym Młodym Mechanikiem 2021 r. został Łukasz Pajor, reprezentujący Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w Nowym Sączu i to on będzie reprezentował Polskę podczas Finału Międzynarodowego. Tuż za nim uplasowali się Łukasz Duk z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II z Radzynia Podlaskiego oraz Łukasz Mazek z Zespołu Szkół nr 1 w Piasecznie.

Young Car Mechanic to międzynarodowy konkurs dla uczniów techników i branżowych szkół samochodowych. Jego głównym celem jest upowszechnianie wśród młodzieży pozytywnego wizerunku zawodu mechanika samochodowego, wymiana doświadczeń i metod uczenia się oraz znalezienie młodych talentów w dziedzinie mechaniki i obsługi samochodów. Do udziału w rywalizacji zaproszono uczniów uczęszczających do placówek ponadpodstawowych, współpracujących z Inter Cars w ramach programu „Młode Kadry”.

Konkurs wspierały firmy: Bosch, Castrol, ContiTech, Elring, Febi, Man+Hummel, Meyle, Motoremo, Schefler, Valeo, ZF Aftermarket oraz unijny program ERASMUS+

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem