fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Inter Cars jedną z najcenniejszych polskich marek

najcenniejszemarkiNajwiększy krajowy dystrybutor części samochodowych został uznany przez dziennik „Rzeczpospolita” za jedną z najcenniejszych polskich marek, której wycena została oszacowana na 1,1 mld zł.

Dziennik „Rzeczpospolita” po raz 15. zaprezentował ranking „Najcenniejszych Polskich Marek”. Wśród 220 przedsiębiorstw uwzględnionych w zestawieniu na wysokiej 15. pozycji sklasyfikowany został Inter Cars. Nasza marka została wyceniona na 1,1 mld zł. Tym samym największy krajowy dystrybutor części samochodowych znalazł się w ścisłej czołówce przedsiębiorstw w Polsce.
Jak prezentował się cały ranking? Wśród wszystkich 220 najcenniejszych polskich marek najwięcej reprezentantów mieli przedstawiciele branży spożywczej. Jednak na czele rankingu dominowały przedsiębiorstwa paliwowe i energetyczne z udziałem Skarbu Państwa: PKN Orlen (pozycja nr 1), PGNiG (3), PGE (4) i Lotos (5). Jedyną firmą w Top5, która nie jest związana kapitałem państwowym jest Biedronka – druga pozycja na liście.
Na szczególną uwagę zasługuje czołowe miejsce Inter Cars w kategorii „Handel i usługi”. W tej klasyfikacji „Rzeczpospolitej” Inter Cars został umieszczony na 3. pozycji. Jedynymi przedsiębiorstwami sklasyfikowanymi wyżej były Biedronka oraz Lotto.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem