fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

UFI Filters dołącza do sieci Autodistribution International

UFI Filters rozszerza działalność poprzez wprowadzenie marek UFI i SOFIMA na listę dostawców Autodistribution International (ADI).

UFIad

ADI jest jedną z głównych sieci w całym sektorze. Grupa, z główną siedzibą w Brukseli, jest obecna w 49 krajach - w Europie, Afryce Północnej i Azji Środkowej – gdzie współpracuje z 24 partnerami, 600 dystrybutorami, 3 tys. punktów sprzedaży i siecią 10 tys. warsztatów.
Dzięki wysokiej jakości częściom na pierwsze wyposażenie, Grupa UFI Filters znajdzie się w gronie ponad 40 dostawców jednej z najbardziej prestiżowych sieci w branży aftermarket, która generuje zyski o wartości 7,5 mld euro w sektorze samochodów osobowych i pojazdów heavy duty.
Głównymi atutami pozwalającymi Grupie UFI Filters dołączyć do ADI są: obecność w sektorze OE z ponad 250 produktami pod wspólnymi markami z czołowymi producentami samochodów, innowacje technologiczne z 200 międzynarodowymi patentami, wysoki poziom sieci dystrybucji marek UFI i SOFIMA w Europie i poza nią, a także dalszy potencjał rozwoju działalności w skali globalnej.
Partnerstwo z ADI pozwoli UFI zwiększyć udział w rynku i obroty marek UFI i SOFIMA również poza Europą, a na najbliższe lata prognozowany jest dwucyfrowy wzrost sprzedaży.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem