fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

Inter Cars wśród największych firm w Polsce

Według „Gazety Finansowej” Inter Cars jest jednym z najważniejszych polskich przedsiębiorstw. Dystrybutor części znalazł się w najnowszym raporcie tygodnika.

GFintercars

Inter Cars został po raz kolejny doceniony przez media. Tym razem największy krajowy dystrybutor części został uwzględniony w raporcie „1000 Największych Firm w Polsce” opublikowanym na początku lipca przez „Gazetę Finansową”.

– Ranking „1000 Największych Firm w Polsce” to dla redakcji zawsze wyzwanie. Jak bowiem mierzyć wielkość firmy? Od lat przyjmujemy kryterium przychodu, ale tym razem jest inaczej. (…) Po raz pierwszy nie dokonaliśmy klasyfikacji, firmy ustawione są alfabetycznie – podała redakcja „Gazety Finansowej” we wstępie do raportu.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem