fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

Zlot Zabytkowych Citroënów

Od 15 do 18 lipca odbędzie się XIII Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroënów, którego tegoroczną bazą są Gliwice.

citroeny

Organizatorem zlotu jest Stowarzyszenie Citroën Oldtimer Club Polska, które przy wsparciu Citroën Polska promuje tradycje i osiągnięcia tej wyjątkowej francuskiej marki. Stowarzyszenie formalnie działa od 2014 r., zrzeszając wielbicieli zabytkowych pojazdów marki Citroën i propaguje jej historię.

W tym roku będzie można obejrzeć z bliska historyczne modele Citroëna AC4, Traction Avant, DS, 2CV a także młodszych CX, GS czy XM. Klasyczne modele uzupełnią współczesne nowinki marki zaprezentowane przez Autoryzowany Salon Citroëna TANDEM PLUS. Będzie to okazja do porównania dzisiejszej myśli technicznej z tą sprzed lat. Salon TANDEM PLUS znajduje się przy ulicy Zuzanny 36 w Sosnowcu. W swojej ofercie posiada samochody osobowe oraz dostawcze. W tym nowoczesnym salonie klienci mogą zapoznać się z ofertą wszystkich modeli osobowych i użytkowych, zarówno w wersjach z napędem spalinowym, jak i hybrydowym, a także w 100% elektrycznym. Obiekt jest również wyposażony w sześć punktów ładowania samochodów elektrycznych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem