fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2021

„Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”

Inter Cars w 2021 r. realizuje kampanię pt. „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”, która ma za zadanie ukazać złożony wpływ dystrybutora części na funkcjonowanie branży motoryzacyjnej w Polsce i w Europie.

kampania IC

Akcja składa się z kilku części powiązanych z konkretną tematyką.

Najistotniejsze w przesłaniu kampanii jest słowo „razem”. Dlaczego? Otóż na sukces Inter Cars składają się przede wszystkim bardzo dobre relacje z partnerami, czyli właścicielami warsztatów, dostawcami, pracownikami, kierowcami, mechanikami, itp. „Wiemy, że to co robimy dobrze, z Tobą możemy robić jeszcze lepiej” – to hasło najlepiej przedstawia filozofię Inter Cars.
W dotychczasowej kampanii Inter Cars zrealizowano już dwa bloki tematyczne – „Partnerskie relacje” oraz „Najszerszą ofertę”. Więcej informacji o dotychczasowych działaniach znaleźć można na dedykowanej akcji stronie.
Obecnie trwa realizacja trzeciej części kampanii – „Efektywna dystrybucja”, w której podkreślone zostają przewagi logistyczne Inter Cars, m.in. idealnie zaplanowane trasy dostaw, ich częstotliwość, a także nowoczesne magazyny.
Co jeszcze przed nami w trwającej kampanii? Tego można się dowiedzieć, m.in. z najnowszej animacji poświęconej akcji „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem