fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

MEYLE Exhibition 2021

MEYLEexhibitionProducent z Hamburga w 2020 r. zaprezentował platformę do organizacji targów: MEYLExperience 2020. W tym roku MEYLE ponownie stworzy miejsce do wymiany informacji na temat swoich produktów i rozwiązań.

Odbędą się już drugie interaktywne targi zorganizowane w oparciu o technologię cyfrową.

Targi MEYLE Exhibition Hamburg 2021 odbędą się w dniach od 6 września do 1 października 2021 r. i są skierowane wyłącznie do klientów MEYLE z niezależnego rynku wtórnego.

Podobnie jak w 2020 r. specjalnie zaprojektowane rozwiązanie wdrożone w oparciu o platformę Microsoft Teams umożliwi interakcję oraz prowadzenie prezentacji w sposób dostosowany do potrzeb poszczególnych klientów oraz interesujących ich zagadnień. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z gamą produktów MEYLE, obejmującą m.in. hamulce, zawieszenie i układ kierowniczy, układ napędowy, elektronikę, silnik, filtry oraz części zamienne do samochodów ciężarowych, a także wziąć udział w interesujących dyskusjach z ekspertami MEYLE ds. produktów i techniki.
– Cieszymy się, że dzięki rozwiązaniom cyfrowym w tym roku ponownie znaleźliśmy sposób, by móc dzielić się z naszymi klientami informacjami o nowościach i najważniejszych zagadnieniach dotyczących MEYLE oraz zorganizować indywidualne spotkania i konsultacje – niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie znajduje się nasz rozmówca – skomentował Christian Ludwig, wiceprezes MEYLE AG ds. sprzedaży.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem