fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

ProfiAuto rozwija sieć

Sieć ProfiAuto powiększyła się o kolejnego partnera – sklep Brems w Koninie, którego oficjalne otwarcie nastąpiło 20 września br.

PROFI

Obserwując aktualną sytuację eksperci branżowi wskazują, że pandemia jedynie wzmogła zainteresowanie zakładaniem biznesów w branży aftermarketowej. W przeciwieństwie do dilerów samochodowych, ta forma działalności jest obecnie jeszcze bardziej opłacalna. Szczególnie teraz Polacy częściej decydują się na zakup samochodów używanych, gdyż zarówno czas oczekiwania na pojazdy nowe (m.in. ze względu na kryzys w dostawach półprzewodników), jak i ich ceny skutecznie odstraszają klientów od odwiedzin w salonach. To zaś wzmaga ruch na rynku zamienników i części oryginalnych producentów.
Obecnie na terenie Polski, Czech i Słowacji działa już niemal 2200 warsztatów oraz ponad 250 sklepów i hurtowni motoryzacyjnych ProfiAuto. Każdy z nowych partnerów zarówno na początku działalności, jak i w trakcie prowadzenia swojego biznesu, otrzymuje wsparcie, na które składają się m.in.: dostęp do niemal 8,5 miliona części w katalogu, szkolenia dla pracowników, oprogramowanie, narzędzia marketingowe oraz atrakcyjne formy finansowania wyposażenia.
Partnerami otwarcia sklepu Brems byli: ProfiPower, ENI, ATE, Brembo, Delphi, Denso, DRiV, Monroe, Energy, HELLA, Febi Bilstein, MANN-FILTER, Valeo, Varta.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem