fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

Strategiczne partnerstwo Nissens Automotive z TitanX Engine Cooling

wspolpracaTitanX, dostawcą rozwiązań układów chłodzenia do pojazdów użytkowych i Nissens Automotive, specjalista na rynku posprzedażowym, dostarczający szeroką gamę produktów z zakresu układów chłodzenia silników, klimatyzacji oraz wydajności i emisji, ogłosiły zawarcie umowy o strategicznej współpracy.

Umowa przewiduje dystrybucję na wyłączność produktów tych dwóch renomowanych marek IAM.
Chociaż umowę na wyłączną dystrybucję zawarto stosunkowo niedawno, współpraca pomiędzy TitanX a Nissens Automotive ma historyczne korzenie, dzięki wieloletniej współpracy pomiędzy AVA/Highway i TitanX. W 2020 r. firma Nissens Automotive przejęła firmę AVA Cooling w Europie.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem