fb logo

Aktualne wydanie

jedynka072021

Koniec spalinowych?

abcPodczas 26. Konferencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu w Glasgow (COP26) Polska podpisała deklarację na rzecz zakończenia sprzedaży samochodów spalinowych. Ma to nastąpić w 2035 roku.

Deklarację podpisały 33 państwa, 39 miast i regionów z całego świata, a także kilkadziesiąt firm z branży motoryzacyjnej oraz największych operatorów flot, instytucji finansowych i innych podmiotów. Wśród koncernów samochodowych znalazły się m.in.: BYD, Ford, General Motors, Jaguar Land Rover, Mercedes-Benz oraz Volvo.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem