fb logo

Aktualne wydanie

jedynka072021

Nowy prezes ELIT Polska

MANTAGelu Manta został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu ELIT Polska. Zastąpił Svena Lundquista, który piastował tę funkcję przez ostatnie trzy lata.

Zmiany wprowadzone w zespole zarządzającym pozwolą na dalszy rozwój firmy i zapewnią sprawną koordynację pomiędzy ELIT Polska a Grupą LKQ.

Gelu Manta ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów motoryzacyjnych i rozwijaniu biznesu na wielu europejskich rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem Bułgarii, Chorwacji, Czech, Grecji, Rumunii i Węgier. Zawodowo związany przez wiele lat, z takimi firmami jak Philips i Hella, z powodzeniem realizował się na kluczowych stanowiskach managerskich. Odpowiadał również za relacje z międzynarodowymi grupami zakupowymi.

Nowy Prezes Zarządu ELIT Polska staje na czele silnej struktury, która w oparciu o solidne podstawy wypracowała mocną pozycję w branży motoryzacyjnej. Głównym celem na najbliższe lata jest wykorzystanie potencjału dynamicznie rozwijającego się regionu. ELIT Polska jest do tego doskonale przygotowana pod każdym względem – dysponuje dobrze zorganizowanym zapleczem, na które składa się kompletna oferta motoryzacyjnych części zamiennych i wyposażenia warsztatowego, w tym znane marki takie jak: Starline, MPM oil, ERA, Optimal i Nipparts. Ponadto, w ramach projektu LKQ ACADEMY, ELIT Polska posiada rozbudowaną bazę szkoleniową oraz zoptymalizowaną logistykę z dostępem do magazynów w Niemczech i Pradze (Logistics without borders).

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem