fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Lynk&Co wybiera Castrol jako rekomendowanego dostawcę

Lynk&Co, marka oferująca rozwiązania w zakresie mobilności, podpisała pięcioletnią umowę z firmą Castrol na dostarczanie środków smarnych na wszystkich rynkach, na których prowadzi działalność w Europie.

castrol

Olej Castrol EDGE Professional V 0W-20 będzie stosowany podczas regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych w pojazdach Lynk&Co.
Olej Castrol EDGE Professional, który będzie stosowany przez firmę Lynk&Co, to najbardziej zaawansowany technologicznie olej silnikowy marki Castrol. Olej wykorzystuje technologię Fluid TITANIUM, dzięki której fizycznie zmienia swoją strukturę — staje się mocniejszy w miejscach pod obciążeniem, zachowując dystans pomiędzy metalowymi powierzchniami i zmniejszając tarcie.
Lynk&Co oferuje oparte na członkostwie rozwiązania w zakresie mobilności w pierwszej grupie rynków w Europie, między innymi w: Niemczech, we Francji, w Hiszpanii, Szwecji, Belgii, Holandii i we Włoszech.

Umowa Castrol na dostawę środków smarnych obejmuje możliwość wspierania planów ekspansji rynkowej firmy Lynk&Co w nadchodzących latach.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem