fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Kalendarz i jubileusz Texy

Ilustracja stworzona przez słynnego grafika z Werony jest dedykowana wyjątkowej rocznicy: w 2022 roku Texa będzie świętować trzydzieści lat działalności w świecie motoryzacji.

kalendarzTEXA

Rok 2022 będzie dla Texy rokiem szczególnym – ponieważ będzie rocznicą 30-lecia działalności firmy.
Jak co roku firma przygotowała kalendarz świątczny. Zostanie on dostarczony wszystkim klientom subskrybującym usługę aktualizacji „TEXPACK”.
Klikając w link: www.texapoland.pl/download/kalendarz-texa i wypełniając krótki formularz, każdy klient Texy będzie mógł pobrać elektroniczną kopię kalendarza.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem