fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Dla fachowców i nie tylko

 Międzynarodowe Targi Poznańskie mają wieloletenie doświadczenie w urządzaniu motoryzacyjnych imprez. W tym roku na majowe Targi Techniki Motoryzacyjnej i Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne przybyło ok. 22 tys. osób.

Zorganizowanie dwóch imprez w jednym czasie okazało się świetnym pomysłem. Zawodowcy mogli spokojnie zapoznać się z ekspozycją targową 350 firm z 11 krajów i wziąć udział w seminariach oraz wykładach. Wielu odwiedzało też stoisko naszej redakcji. Miłośnicy aut oglądali nowe samochody oferowane na naszym rynku i licznie brali udział w warsztatach poświęconych stylizacji nadwozi samochodowych. Jak ktoś się bardzo zmęczył, mógł skorzystać z masującego fotela, który ugniatał, wibrował, relaksował i pobudzał mieśnie do dalszej wędrówki po terenach targowych.
My skupimy się na ofercie Targów Techniki Samochodowej. Wystawcy przedstawili urządzenia do wyposażenia warsztatów, stacji diagnostycznych i myjni, części i podzespoły, elektrotechnikę motoryzacyjną, akcesoria, środki do konserwacji i pielęgnacji pojazdów. Jak podają organizatorzy Targów, w ramach TTM 2009 wystawcy zgłosili prezentację ponad 130 nowych produktów. Listę produktów i wystawców, którzy otrzymali oficjalne nagrody. Z bogatej oferty targowej redakcja wybrała jeszcze inne urządzenia, które prezentujemy na łamach Auto Moto Serwisu nr 6/2009.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem