fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Katowickie targi

 W dniach 9-11 października odbyły się w Katowicach targi Autosalon i Autoserwis. Ofertę branży samochodowej prezentowało 80 wystawców.

Największą frekwencję cieszyły się pokazy „żywego warsztatu” organizowane przez firmę Herkules. Wydaje się, że praktyczna prezentacja technologii i narzędzi jest najbardziej skuteczną metodą dotarcia do potencjalnych odbiorców. Warsztatowcy oglądali pokazy i zadawali pytania. Wystawienie na targach nawet najbardziej nowoczesnego narzędzia bez pokazania jego działania w praktyce, w dzisiejszych czasach już nie wystarcza. Uczestniczący w „żywym warsztacie” warsztatowcy szczególnie interesowali się lutospawarką do nadwozi DUO-GYS, spotterem EZSPOT 3500 A i urządzeniem do napraw nadwozi powypadkowych Herkules Strong.

Więcej na ten temat przeczytają Państwo w "Auto Moto Serwisie" nr 11/2009

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem