fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Studia podyplomowe na Politechnice Radomskiej

Rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe z zakresu elektrotechniki i walidacji. Projekt rekomendowany jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Realizatorami projektu są Wydział Transportu i Elektrotechniki Politechniki Radomskiej oraz FIRMA 2000 Sp. z o.o. (grupa Danish Technological Institute). Studia podyplomowe są realizowane w systemie dwusemestralnym w edycji październik 2010 – maj 2011.
W ramach studiów z zakresu elektrotechniki odbędą się 224 godz. lekcyjne (koszt wynosi 649,60 zł). W ramach studiów z zakresu walidacji odbędą się 192 godz. lekcyjne, w cenie 572,16 zł. Studia zakończą się obroną pracy dyplomowej.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem