fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Zapraszamy na kwietniowe Targi Techniki Motoryzacyjnej do Lublina

W Lublinie, w dniach 24-25 kwietnia 2010 r. odbędą się Targi Techniki Motoryzacyjnej LUBTECH 2010. Jak zapewniają organizatorzy na targach zaprezentują się firmy oferujące wyposażenie warsztatów, stacji kontroli pojazdów, stacji diagnostycznych, serwisów wulkanizacyjnych, blacharni i lakierni, myjni samochodowych oraz stacji paliw i LPG.
Targom będą towarzyszyły pokazy oraz szkolenia. Interesująco zapowiadają się demonstracje sprzętu „ na żywo”. Jedną z takich propozycji przedstawi firma Herkules organizująca „Żywy warsztat”. Zaprezentowane zostaną tam nowoczesne technologie napraw nadwozi samochodowych, m.in.: naprawy panelowe nadwozia, zgrzewanie elementów nadwozia, lutospawanie, spawanie aluminium, cięcie plazmą, naprawy lakiernicze, technologie przygotowania powierzchni, zastosowanie nowoczesnych materiałów lakierniczych. Zwiedzający będą mogli samodzielnie posłużyć się nowoczesnymi urządzeniami na specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach treningowych. Równolegle odbędą się projekcje filmów oraz prelekcje na tematy związane z aktualną sytuacją na rynku napraw i serwisowania samochodów. Wydarzeniem towarzyszącym targom będą szkolenia prowadzone przez przedstawicieli firm wdrażających nowe rozwiązania technologiczne oraz instytucji opracowujących i stosujących przepisy prawa w dziedzinie transportu drogowego. Jest to dość istotne, gdyż zmieniające się przepisy prawa i normy, a także wprowadzane nowe technologie stawiają fachowców branży motoryzacyjnej przed koniecznością uzupełniania wiedzy. Więcej informacji: www.targi.lublin.pl.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem