niedziela 22 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

LINK rozpoczyna testy FORDA F-MAX

Firma LINK Sp. z o.o. rozpoczęła testowanie nowego na polskim rynku ciągnika siodłowego Ford F-Max w wersji Low Liner.

LINKfordT

Czytaj więcej...

Jesienna promocja Delphi Technologies Aftermarket

Delphi Technologies uruchamia jesienną promocję skierowaną do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych uczestniczących w programie Delphi Team Club (DTC). Nowa inicjatywa oferuje lojalnym klientom możliwość wygrania dodatkowych nagród, które można wybrać indywidualnie.

DELPHIkk

Czytaj więcej...

Polskie strony Ford Trucks

Od połowy września dla użytkowników w Polsce dostępne są już nowe strony internetowe Ford Trucks. Do dyspozycji są dwie witryny: jedna w całości poświęcona ofercie wchodzącego na rynek gracza, druga dedykowana flagowemu produktowi Ford Trucks – modelowi F-MAX.

FORD

Czytaj więcej...

Dynamiczny rozwój Grupy Auto Partner

Grupa Auto Partner po I półroczu 2019 r. utrzymała dwucyfrową dynamikę sprzedaży i wypracowała rekordową wielkość przychodów: wyniosły one 719,6 mln zł, czyli były wyższe 29% r./r. Wpłynęła na to głównie sprzedaż zagraniczna, która wzrosła o 53% r./r. (do 273,1 mln zł), a także 18-proc. wzrost sprzedaży w kraju (do 446,5 mln zł). Poziom sprzedaży w II kwartale 2019 r. również był rekordowy w historii spółki i wyniósł 392,9 mln zł.

AP

Czytaj więcej...

Dni Otwarte Würth Polska

wurthRuszyła jesienna tura Dni Otwartych Würth Polska. Na uczestników czekają promocje i merytoryczne szkolenia przygotowane przez ekspertów. To też doskonała okazja, aby wziąć udział w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE. Do końca października odbędą się spotkania w 10 polskich miastach, m.in. Lublinie, Katowicach czy Krakowie.

Czytaj więcej...

„Przyjedź, pojedź, przekonaj się”

gliwiceTo hasło, które będzie przewodzić 14. edycji Auto Moto Show Gliwice. Impreza odbędzie się w pierwszy weekend października (5–6.10.2019), a jednym z tematów przewodnich będzie promocja elektromobilności w praktyce.

Czytaj więcej...

Gymkhana Grid 2019

W pierwszą sobotę września 2019 r. odbyła się – Gymkhana Grid zorganizowana w centrum PTAK Warsaw Expo. Najlepsi kierowcy z całego świata usiedli za sterami przepotężnych aut. Byli tam również przedstawiciele warsztatów zrzeszonych w sieci Q Service Castrol.

castrolGYM

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem