piątek 20 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Dmuchawy i wentylatory SPAL

spalW ofercie Inter Carsu dostępny jest szeroki asortyment wentylatorów i dmuchaw firmy SPAL. Produkty te posiadają certyfikaty UNI EN ISO 9001:2008, ISO TS 16949 i ISO 14001 i objęte są 24-miesięczną gwarancją.

SPAL to założona w 1959 r. firma, początkowo zajmująca się formowaniem elementów plastikowych. Z czasem ukierunkowała się na produkcję wysokowydajnych wentylatorów i dmuchaw do samochodów osobowych i motocykli. W kolejnych latach oferta firmy powiększała się o części do pojazdów terenowych, autobusów, samochodów ciężarowych, ciągników i wyposażenia przemysłowego. Główna fabryka SPAL zlokalizowana jest we włoskim Correggio. Produkuje ponad pięć milionów wentylatorów rocznie.

(Przykładowe indeksy dmuchaw 24V i 12V SPAL dostępnych w ofercie Inter Cars)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem