środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Neolux dostępny w Inter Cars

neoluxInter Cars wprowadził do swojego katalogu nową markę, specjalizującą się w produkcji żarówek i pozostałych elementów oświetlania pojazdów. Produkty firmy Neolux to różnego rodzaju typy żarówek stosowane w oświetleniu pojazdów osobowych, ciężarowych, a także motocykli.

Asortyment żarówek halogenowych Neolux wciąż się poszerza. Są w nim poza standardowymi produktami także takie o podwyższonych parametrach. Można więc wybierać między żarówkami o zwiększonej ilości światła (Extra Light), o bardziej niebieskiej barwie światła (Blue Light) lub Extra Lifetime – o wydłużonej trwałości w porównaniu ze standardowymi. Tym samym oferta Neolux umożliwia każdemu kierowcy wybór odpowiednich źródeł światła, zgodnych z własnymi preferencjami. Dodatkowo, by ułatwić znalezienie właściwego typu każda linia jest oznaczona innym kolorem na opakowaniu. Żarówki Blue Light, jak łatwo się domyślić, mają niebieskie elementy na pudełku, linia Extra Lifetime – zielone, a Extra Light – czerwone.
W ofercie retrofitów LED dostępne są zamienniki takich typów jak C5W, W5W, T4W, P21W, R5W czy R10W. Rodzinę retrofitów LED marki Neolux uzupełniły zamienniki żarówek H8, często spotykanych w światłach przeciwmgielnych (LED Fog Lamp).
Neolux to także żarówki do ciężarówek, odporne na drgania i przystosowane do pracy w trudnym terenie. 24-woltowe żarówki halogenowe Neolux, dostępne w typach H1, H2, H3 oraz H4, zapewniają dobrą widoczność wszystkim kierowcom pojazdów wagi ciężkiej bez względu na warunki jazdy.

Marka Neolux została utworzona w 1927 roku. W latach 30. i 40. XX wieku firma OSRAM zaczęła inwestować w rozwój spółki, by w 1965 r. na stałe włączyć ją do portfolio swoich produktów i stać się jej wyłącznym importerem.

Przykładowe indeksy dostępne w ofercie IC:
NLX472 – żarówka
H4 NLX499 – żarówka H7
NLX501 K10SZT – żarówka
W5W NLX472KIT – zestaw żarówek
NLX499KIT – zestaw żarówek

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem