fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Nowy REPXPERT już online

Praktyka, wiedza, informacje – to hasła przewodnie odświeżonego portalu REPXPERT. Kluczowym jego elementem jest katalog online z dostępem do pełnej gamy produktów Schaeffler Automotive Aftermarket, czyli wyrobów marek LuK, INA, FAG i Ruville.

6-repxpertOprócz funkcji wyszukiwania produktów za pomocą numerów OE, referencyjnych, czy EAN, w portalu znajdują się też ich opisy, zalety, informacje o aktualizacjach, diagnozie uszkodzeń oraz instrukcje montażu, zarówno dla konkretnych produktów, jak i pojazdów. Do produktu przypisane są wszystkie ważne źródła informacji, takie jak broszury, czy nagrania wideo.
Nowością w portalu jest oferta szkoleniowa Schaeffler Automotive Aftermarket. Pracownicy warsztatów, dystrybutorzy, rzeczoznawcy, uczelnie techniczne i zawodowe centra szkoleniowe, zainteresowane szkoleniami, znajdą tu m.in.: filmy instruktażowe oraz materiały szkoleniowe. Portal oferuje dodatkowe funkcje, takie jak kalendarz wydarzeń, udoskonalony sklep bonusowy, najnowsze informacje prasowe, a także aplikację dotyczącą dwumasowego koła zamachowego (DKZ), która w kilka sekund wyświetla wartość momentu dokręcenia śrub, tabele nominalnego kąta swobodnego obrotu i luzu krawędziowego dla każdego dwumasowego koła LuK. Jeśli użytkownikowi strony informacje na niej zawarte nie wystarczają, zawsze może skorzystać z przycisku umożliwiającego zadanie pytania.
Użytkownicy zarejestrowani wcześniej na portalu REPXPERT mają dostęp do nowej wersji zaledwie po kilku kliknięciach. Punkty bonusowe, zebrane wcześniej, zostaną przeniesione do nowej platformy. Dla nowych uczestników, zainteresowanych portalem, rejestracja jest bezpłatna.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem