fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Nowa oferta firmy TEXA

 

Z okazji wydania nowej wersji oprogramowania TEXA IDC4 Evolution firma, posiadaczom swoich testerów, proponuje przystąpienie do promocji aktualizacji oprogramowania.

6-texa1Dla Klientów, którzy zdecydują na pakiet rocznej aktualizacji TEXPACK we wszystkich środowiskach i niezależnie od obecnie posiadanej wersji do końca sierpnia 2015 r. zniesiono opłatę za zaległe wersje oprogramowania. Klienci, którzy skorzystają z promocji , posiadający oprogramowanie do diagnostyki samochodów osobowych lub ciężarowych, dostaną nieodpłatnie innowacyjne urządzenie OBD Log do testów drogowych, o wartości 150€. Ich liczba jest ograniczona. Klienci, nie są zainteresowani kupnem rocznego pakietu aktualizacyjnego TEXPACK TEXA, będą mieli możliwość aktualizacji oprogramowania tylko do najnowszej wersji, w bardzo przystępnej cenie.
Promocja dotyczy urządzeń TEXA nowej generacji (nie podlegające złomowaniu) i obowiązuje do 31sierpnia 2015. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 122631012
Serdecznie zapraszamy!

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem