fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Essential Care dla samochodów z grupy FCA

 

Fiat Chrysler Automobiles wprowadza pakiet serwisowy Essential Care dla samochodów marek: Fiat, Alfa Romeo, Lancia, jeep oraz pojazdów użytkowych Fiat przeznaczony dla aut od trzeciego roku eksploatacji. W ten sposób koncern stara się przyciągnąć do autoryzowanych serwisów posiadaczy starszych pojazdów.

6-pandaFiat Chrysler Automobiles wprowadza do swoich serwisów praktyczny Pakiet Serwisowy Essential Care Mopar Vehicle Protection przeznaczony dla samochodów od trzeciego roku eksploatacji. Obejmuje on dwa przeglądy kontrolne sprawdzające pojazd pod kątem bezpieczeństwa oraz wygody eksploatacji w ciągu dwóch lat i kosztuje tylko od 149 zł dla wszystkich marek i modeli aut należących do Grupy FCA. Wszystkie naprawy odbywają się w autoryzowanych stacjach obsługi w całej Europie, z użyciem oryginalnych części zamiennych, przez techników szkolonych według wymagań i standardów Koncernu. Dodatkowo, Klienci, którzy nabędą ochronę Essential Care, otrzymają atrakcyjne rabaty na zakup wybranych części oraz kupon na bezpłatną wymianę filtra kabinowego.
Pakiet Essential Care obejmuje następujące czynności:

 • kontrolę sprawności hamulców przednich,
 • kontrolę sprawności hamulców tylnych,
 • kontrolę sprawności hamulca ręcznego,
 • kontrolę zawieszenia,
 • sprawdzenie działania układu klimatyzacji i stanu filtra,
 • kontrolę pasków napędowych osprzętu silnika,
 • kontrolę działania świateł i kierunkowskazów,
 • kontrolę skuteczności wycieraczek i spryskiwaczy szyb,
 • sprawdzenie jakości płynu hamulcowego (zawartość wody) i kontrola poziomu,
 • sprawdzenie jakości płynu chłodniczego (temp. zamarzania) i kontrola poziomu,
 • kontrolę poziomu oleju silnikowego i płynu wspomagania,
 • kontrolę stanu akumulatora,
 • sprawdzenie zużycia opon i ciśnienia,
 • kontrolę terminów przeglądów i badania okresowego.


Mopar Vehicle Protection to jedyny program usług serwisowych wspierany przez Fiat Chrysler Automobiles. Gwarantuje on lepszą obsługę samochodów marek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Lancia, Abarth oraz Jeep, zapewniając wykonanie wszelkich napraw.
W razie pojawienia się potrzeby wymiany poszczególnych podzespołów Klient może skorzystać z atrakcyjnych rabatów: 15-procentowej zniżki na zakup filtra oleju i paliwa, amortyzatorów, klocków i szczęk hamulcowych, sprzęgła i filtra przeciwpyłkowego klimatyzacji, a także z 10-procentowego rabatu na pióra wycieraczek i akcesoria oraz 5-procentowego na opony i od 5 procent na akumulatory. Ponadto, na życzenie Klient otrzyma gratis usługę wymiany filtra przeciwpyłkowego.
Ze szczegółową ofertą dostępną u autoryzowanych dealerów i na stronach poszczególnych marek można zapoznać się na stronach: www.fiat.pl, www.alfaromeo.pl, www.lancia.pl, www.fiatprofessional.pl, www.abarth.pl, www.jeep.pl oraz na stronie korporacyjnej www.mopar.eu

 

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem