fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Więcej zastosowań amortyzatorów Bilstein

W lipcu oferta amortyzatorów firmy BILSTEIN powiększono o 150 referencji, które można zastosować w blisko 100 modelach samochodów.

6-bilsteinUzupełnienia obejmują 21 marek samochodów osobowych, (również pick-upów dostępnych w USA). Najwięcej nowych referencji jest do modeli BMW, Chevroleta, Forda i Mercedesa. Mogą one dotyczyć wszystkich kół, albo tylko przedniej lub tylnej osi. W niektórych przypadkach można poprawić zawieszenie auta dokonując zamiany amortyzatora „zwykłego” na „sportowy”, (w Peugeot 306 amortyzator B8 na B6-Sport).

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem