wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Nowy katalog ZF Services

W opublikowanym niedawno katalogu ZF Services „Sprzęgła Sachs i układy sterowania sprzęgłem do pojazdów osobowych” znalazło się 3300 referencji, (w tym 500 nowych). Zastosowany kod kolorystyczny ułatwia identyfikację podzespołów.

Katalog w pliku PDF dostępny jest pod linkiem www.zf.com/services/catalog i w wersji online – „WebCat” (https://webcat.zf.com/). Warsztaty mogą również zamawiać wersję drukowaną u swoich dystrybutorów. Katalog jest w wersji angielskiej i niemieckiej (wstęp m.in. w jęz. polskim). Kod kolorystyczny katalogu ułatwia przeszukiwanie publikacji pod kątem konkretnego producenta i modelu pojazdu. Są również takie informacje jak m.in.: lata produkcji danego modelu, czy konkretnych wskazówek serwisowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem