środa 22 sierpień 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Sogefi dla Forda Transita

FordIAMSogefi została dostawcą nowego filtra oleju napędowego do silników Ford Transit 2.0l. Na początku kwietnia firma Sogefi wprowadziła na rynek wtórny następujące wersje filtra: Purflux CS862, Fram C12148 i CoopersFiaam FA6793ECO.

Nowy produkt łączy w sobie osiągnięcia wiedzy technologicznej Sogefi, takie jak modułowa konstrukcja, plisowanie Chevron i technologia Diesel3Tech+™. Medium filtracyjne umożliwia wysoką wydajność filtracji dla cząsteczek do 4 mikronów, zapewniając jednocześnie bardzo długi okres eksploatacji pompy wysokiego ciśnienia i wtryskiwaczy. Technologia Diesel3Tech+™ z kolei zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniem paliwa wodą i zabezpiecza silnik i układ wtrysku paliwa przed rdzą, nadmiernym zużyciem i awariami. Technologia oddziela krople wody wielkości do 10μm od paliwa i gromadzi wodę w specjalnym zbiorniku. Gdy w zbiorniku zostanie osiągnięty maksymalny poziom, aktywuje się kontrolka umieszczona na tablicy rozdzielczej. Wodę oddzieloną od paliwa można usunąć poprzez odkręcenie śruby spustowej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem