niedziela 18 listopad 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

CarNext.com od LeasePlan Polska

LeasePlan Polska wprowadza do Polski CarNext.com – niezależną paneuropejską platformę internetową samochodów używanych. Serwis będzie wspierany poprzez sieć punktów sprzedaży, z których pierwsze znajdują się w Warszawie i w Piasecznie.

Polski rynek samochodów używanych jest duży, jednak cechuje go wysokie rozdrobnienie i niski poziom przejrzystości oraz zaufania konsumentów. Jednocześnie klienci w coraz większym stopniu domagają się wysokiej jakości pojazdów używanych, które mogą nabyć w wygodny i transparentny sposób.

Wszystkie samochody dostępne na platformie CarNext.com mają ustaloną cenę, która obejmuje wszystkie koszty, co oznacza, że kupujący nie będzie miał żadnych niespodzianek ani ukrytych kosztów. Samochody w CarNext.com pochodzą z kontraktów poleasingowych firmy LeasePlan, dlatego wszystkie dostępne auta mają od 3 do 4 lat, są komfortowo wyposażone, spełniają najnowsze standardy ochrony środowiska oraz posiadają szczegółową historię użytkowania.
Istotny jest również fakt, że kupujący mogą również skorzystać z możliwości zwrotu pojazdu w ciągu 14 dni i przejechanych nie więcej niż 200 km od dnia odebrania samochodu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem