piątek 16 listopad 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Pianka do konserwacji opon

pianka wurthFirma Würth Polska posiada w ofercie wiele produktów do auto detailingu. Jednym z nich jest pianka konserwacji opon.

Środek czyści, pielęgnuje i chroni opony. Nie wymaga wcierania. Równomierne rozpylenie na ścianach opon zapobiega pęknięciom oraz wypiera zanieczyszczenia i kurz. Pianka nie bieli opony, chroniąc ją przed promieniami UV i ozonem.
Środek jest dostępny w opakowaniu 500 ml. Jego użycie jest dozwolone zarówno na suchej, jak i na mokrej oponie. Po rozprowadzeniu piany należy pozostawić ją do wyschnięcia. Nie należy go stosować na bieżniki opon, tarcze hamulcowe i bębny hamulcowe. Pianka nie zawiera rozpuszczalników i AOX. W skład preparatu wchodzą przede wszystkim środki powierzchniowo czynne alkaliczne, pH roztworu w temperaturze 20oC wynosi 9. Zawiera silikon.
Artykuł o nr katalogowym 0890121 jest dostępny w sklepach stacjonarnych Würth Polska, u przedstawicieli handlowych, a także w sklepie internetowym.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem