środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Tarcza współodlewana od Brembo

Ta tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie Brembo zaprezentowało nową gamę tarcz hamulcowych współodlewanych CO-CAST.
tarczeBREMBO

Tarcza została stworzona, aby zastąpić dostępne na rynku części zamiennych tarcze kompozytowe premium stosowane w Mercedesach wyższej klasy, dla których Brembo dostarcza także hamulce o jakości OE.
Kapelusz tarczy jest otrzymywany w procesie prasowania, a następnie umieszczany w formie odlewniczej, do której wprowadzane jest płynne żeliwo o temperaturze 1400°C. W miarę twardnienia żeliwa, wokół specjalnych stalowych zębów dzwonu, następuje zespolenie z powierzchnią hamującą. W rezultacie otrzymywana jest lekka tarcza hamulcowa składająca się z powierzchni hamującej, wykonanej z wysokowęglowego żeliwa oraz stalowego kapelusza, które są odpowiednio sprzężone w procesie odlewania.
W nowej gamie produktów Brembo z certyfikatem UNECE R-90 szczególną uwagę zwrócono na pełną zgodność z najbardziej surowymi wymogami wytrzymałości i bezpieczeństwa oraz zapewnienie osiągów odpowiadających wydajności produktów oryginalnych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem