wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

DENSO e-Videns

denso evidensNarzędzie do diagnostyki pojazdów DENSO e-Videns zadebiutowało na rynku w Wielkiej Brytanii. Od 2019 r. będzie również dostępne w Polsce.

DENSO e-Videns ma pomóc warsztatom wdrożyć formalny proces kontroli pojazdów i zwiększyć wydajność i przejrzystość podejmowanych działań.
Diagnostykę należy rozpocząć od krótkiego kwestionariusza dla kierowcy i skanu diagnostycznego w poszukiwaniu kodów błędów. Następnie odczytywane są dane z pracującego silnika i należy porównać je z danymi referencyjnymi. Po zakończeniu diagnostyki pojazdu system umożliwia udostępnienie właścicielowi samochodu uproszczonego, uporządkowanego kolorystycznie i zrozumiałego raportu końcowego. Raporty są łatwo dostępne za pośrednictwem chmury.
DENSO e-Videns ma być narzędziem, które zachęci również kierowcę do zapoznania się z procesem diagnostycznym.

Więcej informacji na temat DENSO e-Videns można znaleźć na stronie www.densoevidens.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem