wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Więcej sond od NTK

Firma NGK SPARK PLUG EUROPE uzupełniła swoją ofertę aftermarketową o 20 szerokopasmowych sond lambda. Firma zwiększyła pokrycie rynku w zakresie sond lambda o 73 proc. w przypadku silników wysokoprężnych oraz zapewniła pokrycie na poziomie 86 proc. rynku w przypadku silników benzynowych.

NGK SPARK PLUG udostępniła dystrybutorom i warsztatom 20 kolejnych szerokopasmowych sond lambda. Nowe sondy są doskonałymi zamiennikami dla samochodów 35 producentów samochodów, obejmujących między innymi firmy Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Fiat, Ford, Jeep, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen oraz Volvo.
Dobierając nowe pozycje do oferty, firma NGK skupiła się na zastosowaniach, które są szczególnie popularne na rynku. Na przykład sonda NTK nr 90392 (nr referencji UAR9000-EE003) pokrywa ponad 1000 zastosowań w pojazdach Grupy VW. W sumie 20 nowych szerokopasmowych sond lambda stanowi zamienniki części montowanych fabrycznie w ponad 4500 modelach pojazdów, co przekłada się na więcej niż 50 milionów samochodów jeżdżących po europejskich drogach.
Wszystkie nowe sondy lambda oraz ich zastosowania są od zaraz dostępne w elektronicznych katalogach TecDoc.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem