środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Więcej sond od NTK

Firma NGK SPARK PLUG EUROPE uzupełniła swoją ofertę aftermarketową o 20 szerokopasmowych sond lambda. Firma zwiększyła pokrycie rynku w zakresie sond lambda o 73 proc. w przypadku silników wysokoprężnych oraz zapewniła pokrycie na poziomie 86 proc. rynku w przypadku silników benzynowych.

NGK SPARK PLUG udostępniła dystrybutorom i warsztatom 20 kolejnych szerokopasmowych sond lambda. Nowe sondy są doskonałymi zamiennikami dla samochodów 35 producentów samochodów, obejmujących między innymi firmy Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Fiat, Ford, Jeep, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Skoda, Toyota, Volkswagen oraz Volvo.
Dobierając nowe pozycje do oferty, firma NGK skupiła się na zastosowaniach, które są szczególnie popularne na rynku. Na przykład sonda NTK nr 90392 (nr referencji UAR9000-EE003) pokrywa ponad 1000 zastosowań w pojazdach Grupy VW. W sumie 20 nowych szerokopasmowych sond lambda stanowi zamienniki części montowanych fabrycznie w ponad 4500 modelach pojazdów, co przekłada się na więcej niż 50 milionów samochodów jeżdżących po europejskich drogach.
Wszystkie nowe sondy lambda oraz ich zastosowania są od zaraz dostępne w elektronicznych katalogach TecDoc.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem