wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Zestaw naprawczy do łożysk kół

Meyle wprowadza do sprzedaży nowy zestaw naprawczy All-In-One do łożysk kół MEYLE-ORIGINAL. W zestawie łożysko koła i piasta są już wstępnie zamontowane – tym samym niepotrzebne jest czasochłonne wyciskanie i wciskanie piasta koła przed montażem.
meyle

Rozwiązanie pokrywa potrzeby światowego parku samochodowego liczącego ponad trzy miliony pojazdów, wśród których znajdują się modele Audi, Ford, Mercedes-Benz i VW.
Ponieważ: podczas wyciskania piasta koła łożyska koła części łożyska mogą pozostać na piaście lub uszkodzić piastę. Dodatkowo podczas ponownego wciskania może dojść do uszkodzenia delikatnych czujników ABS (jeśli występują). Zastosowanie wstępnie wciśniętego kołnierza i piasty firmy Meyle umożliwia dodatkowo dokładne dopasowanie wszystkich tolerancji, takich jak ruch obrotowy czy bicie boczne, ponieważ komponenty są do siebie optymalnie dobrane.
Zestaw naprawczy do łożysk kół MEYLE-ORIGINAL został zaprezentowany na targach Automechanika 2018 i jest już dostępny pod numerem części MEYLE 014 753 0003, 100 653 0033, 100 653 0034 i 100 653 0035. Planowane jest rozszerzenie oferty o kolejne referencje.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem