fb logo

Aktualne wydanie

AMS 06 2022e

Pełne artykuły

Silniki Mazdy z technologią Skyactiv-G w warsztacie

W uzupełnieniu wiedzy technicznej potrzebnej do serwisowania benzynowych silników Mazdy przedstawione zostaną dane niezbędne do przetestowania czujników układu dolotowego i informacje o układach napędowym i ładowania oraz procedurach obsługi elektrycznego hamulca postojowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Nowa płytka kontaktowa CLIP już dostępna

Tuż przed rozpoczęciem się sezonu na kuny, dostępna jest nowa płytka kontaktowa CLIP, która wyznacza nowe standardy w zakresie obsługi, instalacji i czasu montażu oraz zapewnia niespotykaną dotąd elastyczność. Nowość lidera innowacji STOP&GO jest udoskonaleniem wielokrotnie sprawdzonej płytki kontaktowej ze stali szlachetnej z techniką montażu IDC.

07539 8 PLUS MINUS CLIP Hochspannungsgeraet

 

W odróżnieniu od poprzedniego modelu i innych dostępnych na rynku systemów kabel wysokiego napięcia nie musi być już przewlekany przez płytkę kontaktową. Nową wersję typu CLIP można otworzyć za pomocą praktycznego mechanizmu składania i wygodnie włożyć kabel. Z jednej strony ma to tę zaletę, że w dowolnym miejscu kabla wysokiego napięcia można w późniejszym momencie zamocować dodatkowe płytki kontaktowe. Z drugiej strony umożliwia to przedłużenie kabla i zamocowanie dowolnej liczby dodatkowych płytek kontaktowych, zwłaszcza w przypadku dużych komór silnika, takich jak w samochodach typu SUV i kempingowych.

Podobnie jak w poprzednim modelu, za jednym kliknięciem można zablokować i połączyć płytki ze stali szlachetnej PLUS-MINUS z 2-żyłowym kablem wysokiego napięcia. Podczas ściśnięcia płyt sześć trzpieni wwierca się w żyłę kabla, optymalizując w ten sposób bezpieczeństwo styku. Krok ten zajmuje bardzo mało czasu i jest wykonywany ręcznie, dzięki czemu nie trzeba używać żadnych narzędzi.

Zaokrąglony cokół ma tę zaletę, że płytki można elastycznie montować np. na wężach. Jest to możliwe za pomocą opasek zaciskowych, które są po prostu przekładane przez tunele mocujące w dolnej części płytki. Wersja CLIP jest dostępna w znanej, wysokiej jakości STOP&GO dla urządzeń 7 PLUS-MINUS i 8 PLUS-MINUS.

 

 

Komunikat prasowy

 

STOP&GO uzupełnia swoją propozycję wartości o 4-letnią rękojmię.

Tak jak wszystkie inne produkty STOP&GO, urządzenia te można nabyć w handlu specjalistycznym.

Więcej informacji na temat firmy i jej oferty można znaleźć na stronie: www.stop-go.de/pl

 

Kontakt prasowy:
Florian Albert c/o Albert Mediamarketing e. K.
Albstatter Strasse 17
D-97295 Waldbrunn
T: +49 (0) 9306 984099
E-Mail:
marderabwehr@albert-mediamarketing.d

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem