fb logo

Aktualne wydanie

AMS 04 2022e

Pełne artykuły

Silniki Mazdy z technologią Skyactiv-G w warsztacie

W uzupełnieniu wiedzy technicznej potrzebnej do serwisowania benzynowych silników Mazdy przedstawione zostaną dane niezbędne do przetestowania czujników układu dolotowego i informacje o układach napędowym i ładowania oraz procedurach obsługi elektrycznego hamulca postojowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Webinar o systemie start-stop

W czwartek, 20 maja, odbędzie się szkolenie Valeo z cyklu prezentującego technologie elektryfikacji pojazdów i zastosowania nowych technologii. W tym szkoleniu omówione zostanie działanie systemu start-stop.

valeo szkolenia

Szkolenie odbędzie się w czwartek 20 maja w dwóch godzinach do wyboru – o 10:00 oraz o 18:00, tak aby każdy z uczestników mógł dobrać odpowiednią porę dla siebie.
Podczas webinaru trenerzy Valeo omówią funkcjonowanie systemu start-stop, opartego o wzmocniony rozrusznik i jego prawidłową diagnozę. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się także, jakie warunki są wymagane do poprawnego funkcjonowania systemu start-stop.
Valeo przygotowało dodatkową nagrodę dla wszystkich osób, które wezmą udział w czwartkowym szkoleniu. Uczestnicy, którzy obejrzą całe szkolenie otrzymają specjalny kod dzięki któremu zdobędą dodatkowe 500 punktów w programie lojalnościowym Valeo Specialist Club.
Uczestnicy całego cyklu webinarów o hybrydyzacji otrzymają także certyfikat.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: https://event.on24.com/wcc/r/3171524/E4BE79F8AF2D03631844D70644B49222/2335165?partnerref=PR05.21

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem