fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Delphi – wyróżniony przez Volkswagena

Delphi otrzymała nagrodę Volkswagen Group Award w kategorii „Global Champion” za swój modularny system informacji i rozrywki nowej generacji.

6-delphi-vwWręczenie wyróżnienia odbyło się 16 lipca. Podczas uroczystości nagrody i wyróżnienia od Grupy Volkswagena otrzymali również inni dostawcy za ogólne działania biznesowe. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni za doskonałość, wiedzę i doświadczenie wykorzystywane w rozwoju produktów, za jakość oferowanych produktów, konkurencyjność i za zarządzanie projektami.
Nagrody wręczył prof. dr Martin Winterkorn – Prezes Rady Zarządzającej Volkswagen Aktiengesellschaft, i dr Francisco Javiera Garcię Sanza, Członek Rady Zarządzającej Volkswagen AG, odpowiedzialny za zaopatrzenie. W uroczystości wzięli także udział członkowie Rady Zarządzającej Grupy VW Group oraz dyrektorzy zarządzający i zespól ds. zakupów odpowiedzialny za wszystkie marki i wszystkie pozyskiwane komponenty.   
W roku 2013, firma Delphi zdobyła nagrodę „Global Champion” za swój system diesel common rail.  

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem