fb logo

Aktualne wydanie

1 8 2021

Pełne artykuły

Wygląd klocka hamulcowego

Wygląd zużytego klocka hamulcowego może wiele powiedzieć na temat stanu układu hamulcowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

FUCHS kupuje Statoil Lubricants

1 sierpnia 2015 spółka FUCHS PETROLUB SE podpisała umowę kupna wszystkich akcji spółki Statoil Fuel & Retail Lubricants Szwecja AB (SFR Lubricants).

6-FuchsDzięki temu Grupa FUCHS PETROLUB umocni swoją obecność w Skandynawii, rozszerza swoją pozycję rynkową w Polsce i Rosji, będzie obecna na Litwie, Łotwie i w Estonii. Produkty SFR Lubricants stanowią uzupełnienie portfolio Grupy FUCHS PETROLUB.

Statoil Fuel & Retail Lubricants w 2014 r. wyodrębniono z działalności głównej Statoil Fuel & Retail i przekształcono w niezależną spółkę. Firma zatrudnia 470 osób i prowadzi produkcję w Nynäshamn w pobliżu Sztokholmu. W roku obrotowym 2014/2015, spółka SFR osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości około 140 mln EUR w Skandynawii i Europie Środkowo-Wschodniej.
Po zatwierdzeniu przez urząd ochrony konkurencji i zakończeniu transakcji, spółka SFR Lubricants zostanie włączona do Grupy FUCHS. Do tego czasu SFR Lubricants będzie prowadziła bez zmian działalność biznesową ze swoimi klientami.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem