poniedziałek 24 wrzesień 2018

Aktualne wydanie

Jak zarobić na częściach?
001 okladka AMS06 2018Widocznie marże ze sprzedaży samochodów są niewystarczające i niektórzy producenci starają się osiągnąć dodatkowe zyski na oryginalnych częściach zamiennych. Manipulowali oni cenami części zamiennych, zarabiając w ciągu ostatnich 10 lat miliardy euro.

 Czytaj więcej>>>

TOMEX w Dubaju

TOMEXDubaj 2018Już po raz ósmy polski producent elementów układu hamulcowego będzie brał w udział w targach Automechanika w Dubaju.

Rynek na Bliskim Wchodzie jest nadal w fazie mocnego wzrostu, a eksperci szacują, że wartość tego rynku przekroczy 15 miliardów dolarów w ciągu najbliższych trzech lat. \
– Targi w Dubaju są miejscem, gdzie swoją ofertę prezentują producenci z blisko 60 krajów, a nasza firma jest jedną z nich. Zaprezentowana tam zostanie szeroka oferta klocków hamulcowych z najnowszej, automatycznej linii produkcyjnej FLEX MATIC. Podczas poprzednich edycji odwiedzający nasze stoisko, zarówno obecni partnerzy, jak i potencjalni nabywcy, byli pod ogromnym wrażeniem jakości produkowanych klocków, ich wykonaniem, walorem estetycznym oraz parametrami technicznymi. Akurat te ostatnie mają największe znaczenie na rynkach o wysokich temperaturach, wysokiej wilgotności i dużym zapyleniu – mówi Krzysztof Szymański, export manager w firmie TOMEX.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem