wtorek 19 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Denso na targach Automechanika 2018

DENSOAutomechanika2018Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych Automechanika we Frankfurcie Denso zaprezentuje swoje innowacyjne produkty i przełomowe technologie. Gościem specjalnym Denso będzie Mike Conway.

Podczas targów premierę będzie miało nowe, kompleksowe narzędzie do diagnostyki pojazdów – e-Videns. To urządzenie wyposażone w oprogramowanie, które umożliwia użytkownikowi – w czterech prostych krokach – zwiększenie wydajności warsztatu i przejrzystość podejmowanych działań. e-Videns zapewnia między innymi możliwość sprawdzenia stanu technicznego pojazdu.
W sobotę 15 września gościem specjalnym na stoisku firmy będzie Mike Conway, gwiazda sponsorowanego przez Denso zespołu rajdowego TOYOTA GAZOO, który świętował niedawno zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

Zainteresowani produktami Denso będą mogli bliżej zapoznać się z ofertą firmy na stoisku D15 w hali 3.0 przez wszystkie pięć dni tegorocznych targów Automechanika 2018.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem