środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

AS-PL finalistą nagrody „Gryf Gospodarczy 2018”

gryf gospodarczy AS19 września 2018 r. w Dworze Artusa w Gdańsku odbyła się XIX gala Pomorskiej Nagrody „Gryfa Gospodarczego 2018”. W gronie finalistów znalazła się firma AS-PL, która była nominowana w kategorii Lider Eksportu.

Podczas wydarzenia firmę AS-PL reprezentowali wiceprezes zarządu spółki Andrzej Kaszubowski oraz dyrektor operacyjny Krzysztof Falk. Kapituła, przyznając nagrodę, zwracała szczególną uwagę na konsekwentne rozszerzanie rynków zbytu oraz działalność eksportową.
Na galę zostało zaproszonych 34 finalistów, wśród których wyłoniono zwycięzców w kategoriach, takich jak Lider Innowacji, Lider Eksportu, Lider Inwestycji, Lider Odpowiedzialności Społecznej, Lider Kształcenia Zawodowego, Lider Przedsiębiorczości Młodzieżowej oraz Gryf Medialny. Wyróżniono także Gminę Przyjazną Przedsiębiorcom oraz nagrodę specjalną dla Przedsiębiorcy Przyjaznego Imigrantom.
Konkurs jest organizowany przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości, pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem