fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2022 2

Pełne artykuły

Silniki Mazdy z technologią Skyactiv-G w warsztacie

W uzupełnieniu wiedzy technicznej potrzebnej do serwisowania benzynowych silników Mazdy przedstawione zostaną dane niezbędne do przetestowania czujników układu dolotowego i informacje o układach napędowym i ładowania oraz procedurach obsługi elektrycznego hamulca postojowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

Textar: Zostań królem strzelców

textarGRAPiłkarskie Mistrzostwa Europy to święto dla każdego kibica futbolu. Marka Textar zaprasza do uczestnictwa w przygotowanej specjalnie na mistrzostwa grze online Textar Goal Hero.

W dostępnej na komputerach oraz urządzeniach mobilnych zabawie co tydzień można wygrać kartę podarunkową do RTV Euro AGD o wartości 1000 zł.
Zasady gry są proste. Należy strzelić jak najwięcej goli z rzutów karnych, mając do dyspozycji pięć piłek. Tak długo, jak pokonuje się bramkarza Textar, można korzystać z aktualnej piłki. Piłkę traci się po nieudanym strzale. Na wynik końcowy składa się suma bramek zdobytych za pomocą pięciu piłek.
Wynik zapisywany jest na koncie gracza. Udział w zabawie jest bezpłatny i nielimitowany. Każdy może zagrać tyle razy, ile chce i próbować poprawić swój najlepszy wynik. W przypadku uzyskania rezultatu gorszego od najlepszego, zostanie on odrzucony, a w rankingu pozostanie ten z największą liczbą trafień.
Najwyższy wynik każdego gracza jest resetowany co tydzień. Umożliwia to rozpoczęcie od nowa walki o prześcignięcie konkurentów i nagrodę rzeczową.
Gra Textar Goal Hero dostępna jest na stronie https://www.textar-goal-hero.com/tmd/elfmeter/?s=pl lub przez stronę www.textar.com/pl.

Rywalizacja rozpoczęła się 7 czerwca i potrwa do końca mistrzostw, 11 lipca 2021 r.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem