fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2022 2

Pełne artykuły

Silniki Mazdy z technologią Skyactiv-G w warsztacie

W uzupełnieniu wiedzy technicznej potrzebnej do serwisowania benzynowych silników Mazdy przedstawione zostaną dane niezbędne do przetestowania czujników układu dolotowego i informacje o układach napędowym i ładowania oraz procedurach obsługi elektrycznego hamulca postojowego.

Czytaj więcej...

Najnowsze

THE TIRE COLOGNE 2022

TIRE CologneW przyszłym roku na targach THE TIRE COLOGNE 2022 w Kolonii, 24–26 maja, światowy przemysł oponiarski spotka się ponownie po raz pierwszy po ograniczeniach spowodowanych pandemią koronawirusa.

Organizatorzy targów skupią się w szczególności na tematach, które znacznie zwiększyły dynamikę, zwłaszcza na tle globalnych uniedogodnień – na przykład transformacja cyfrowa lub temat zasobów ludzkich. Ponadto głównym tematem będzie oczywiście rosnące zapotrzebowanie na większą trwałość.
Potencjalni wystawcy mają czas do 30 czerwca 2021 r. na wcześniejszą rejestrację, co pozwoli im wybrać wymaganą wielkość stoiska i odpowiednie miejsce w halach wystawowych.
W ramach dostosowania koncepcyjnego targi THE TIRE COLOGNE 2022 zostaną uzupełnione o cyfrowy TTC @home, co zapewni zarejestrowanym wystawcom fizycznym możliwość opłacalnego zwiększenia swojego zasięgu online i cyfrowego adresowania do nowych grup docelowych. TTC @home ma na celu dalsze wzmocnienie komunikacji między wystawcami, zwiedzającymi, mediami.

Wydarzenie THE TIRE COLOGNE zapewnia kompletny przegląd rynku: Oprócz segmentów opon i kół, obsługi pojazdów i warsztatów, bieżnikowania i recyklingu starych opon, THE TIRE COLOGNE wyznacza ważne akcenty dla dalszego rozwoju przemysłu dzięki integracji przyszłości tematy zorientowane na cyfryzację, recykling czy zarządzanie flotą i flotą pojazdów. Targi skierowane są do producentów opon, sprzedawców opon, serwisów samochodowych, wyposażenia warsztatów oraz wszystkich firm związanych z segmentem opon i pojazdów.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2022

prenumerata 2022 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem