fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

Pełne artykuły

Świece zapłonowe

W silnikach z zapłonem iskrowym świece zapłonowe są istotnym elementem układu odpowiedzialnego za zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej, a tym samym uruchomienie silnika. Ich zadaniem jest wytworzenie iskry we wnętrzu komory spalania za pomocą odpowiedniego napięcia elektrycznego. Iskra wytwarzana jest pomiędzy elektrodą centralną, która umieszczona jest w ceramicznym izolatorze, a elektrodą boczną połączoną z masą za pomocą gwintowanego korpusu. Ze względu na specyfikę funkcji świec w samochodzie niezwykle istotne jest, aby pozostawały one w dobrym stanie, były wydajne i trwałe. Jakie świece zapłonowe wybrać?

Czytaj więcej...

Najnowsze

Weź udział w promocji i wygraj zaproszenie na szkolenie

Wystartowała nowa promocja sprzedażowa firmy TMD Friction, właściciela marki Textar. Nagrodami w skierowanej do warsztatów samochodowych akcji są zaproszenia na kolejną edycję eventu szkoleniowego „Textar Brake Clinic”. Promocja potrwa do 18 września 2021 r.

TEXTAR

Specjalna akcja sprzedażowa przeznaczona jest dla wszystkich warsztatów samochodowych. Nagrody przypadną serwisom, które w okresie promocyjnym odnotują najwyższy poziom zakupów produktów Textar lub najwyższy wzrost zakupów w porównaniu do okresu z ubiegłego roku. Do zdobycia jest 30 zaproszeń na imprezę zaplanowaną na 8 października 2021 r. na torze Driveland w podwarszawskim Słabomierzu.

To już kolejna edycja promocji, której celem jest zwiększanie zasięgu nowatorskiego konceptu Textar Brake Clinic. To spersonalizowane, odbywające się w warsztatach szkolenia praktyczne, pozwalające poprawić jakość świadczonych usług w zakresie napraw układu hamulcowego oraz osiągać lepsze wyniki sprzedażowe. W tym wyjątkowym wydarzeniu dzielimy się z mechanikami fachową wiedzą dotyczącą układów hamulcowych i łączymy to z nauką równie przydatnych umiejętności reagowania na trudne sytuacje na drodze oraz emocjami sportowymi.
Ze względu na przygotowany program imprezy oraz zakres wiedzy, która będzie przekazywana w czasie wydarzenia, warunkiem koniecznym jest, by uczestnik Textar Brake Clinic był mechanikiem.

W promocji biorą udział następujący dystrybutorzy produktów Textar: Auto Partner, Elit Polska, Motorol, Auto Euro, Hart oraz Inter Cars.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem