fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 06 2021

Pełne artykuły

Świece zapłonowe

W silnikach z zapłonem iskrowym świece zapłonowe są istotnym elementem układu odpowiedzialnego za zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej, a tym samym uruchomienie silnika. Ich zadaniem jest wytworzenie iskry we wnętrzu komory spalania za pomocą odpowiedniego napięcia elektrycznego. Iskra wytwarzana jest pomiędzy elektrodą centralną, która umieszczona jest w ceramicznym izolatorze, a elektrodą boczną połączoną z masą za pomocą gwintowanego korpusu. Ze względu na specyfikę funkcji świec w samochodzie niezwykle istotne jest, aby pozostawały one w dobrym stanie, były wydajne i trwałe. Jakie świece zapłonowe wybrać?

Czytaj więcej...

Najnowsze

EUROPART Polska otwiera drugi oddział

EUROPARTFirma EUROPART na początku września uruchomił drugi oddział we Wrocławiu.

Oferta produktów EUROPART Premium Parts obejmuje aktualnie 7500 części. Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego jak np. produkty chemiczne, oleje i narzędzia, klienci mogą wybierać z szerokiego asortymentu części zamiennych do osi i hamulców, zawieszenia, silnika, oświetlenia i elektryki, a także elementów wyposażenia i akcesoriów.
Podczas kontroli jakości swoich produktów marki własnej EUROPART stosuje metodę dwuetapową. Produkty są poddawane ścisłej kontroli jakości za pomocą urządzeń testowych i pomiarowych we własnym laboratorium, a ponadto EUROPART korzysta również z usług niezależnych organizacji zewnętrznych. Wysoki poziom jakości części znajduje nie tylko wielokrotne potwierdzenie podczas codziennego zastosowania w trudnych warunkach, lecz potwierdza go także bardzo niski wskaźnik reklamacji wynoszący 0,01%. Ponadto liczne produkty są od lat pomyślnie stosowane podczas zawodów Truck Race oraz Truck Trial, gdzie przykładowo nie tylko hamulce, ale również elementy układu kierowniczego muszą wytrzymać najwyższe obciążenia. Firma EUROPART jest w pełni przekonana o jakości swoich produktów sprzedawanych pod własną marką, dlatego od niedawna oferuje trzyletnią gwarancję na wszystkie części marki własnej – EUROPART Premium Parts. Tym samym EUROPART wykracza daleko poza ustawową gwarancję.

Oddział we Wrocławiu na ul. Opolskiej jest otwarty od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 oraz w sobotę od 08:00 do 12:00.

EUROPART Polska S. A.
Wrocław
Ul. Opolska 188

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem