fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 03 2021

Bosch: zwiększ zyski swojego warsztatu

Na jesień - czujnik deszczu

 Od pewnego czasu obserwujemy wzmożone zainteresowanie klientów warsztatów dodatkowymi akcesoriami samochodowymi, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Warsztaty oferują swoim klientom coraz większą gamę różnego rodzaju akcesoriów, np. czujniki wspomagania parkowania, czujniki ciśnienia i temperatury w oponach, nawigacje, czujniki deszczu.

W tym wydaniu AMS chcielibyśmy skupić Państwa uwagę na czujnikach deszczu nowej generacji, które są łatwe w montażu i szybkie w działaniu.
Czujnik deszczu umożliwia automatyczne uruchamianie wycieraczek i z reguły montowany jest jako wyposażenie seryjne w wielu samochodach. Wśród kierowców panuje opinia, że czujniki oferowane w zestawach do montażu są nieestetyczne i działają ze znaczną zwłoką czasową. Tymczasem czujniki deszczu nowej generacji są pozbawione tych mankamentów i z powodzeniem można je polecać klientom oraz montować w ich autach.

Więcej na ten temat przeczytają Państwo w „Auto Moto Serwisie” nr 10/2008

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2021

prenumerata 2021 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem