czwartek 21 listopad 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

XIX edycja Olimpiady Techniki Samochodowej

terminarzOTSJuż 17 marca na półfinale XIX edycji Olimpiady Techniki Samochodowej spotkają się uczniowie szkół o kierunku nauczania lub specjalności samochodowej – techników, zasadniczych szkół zawodowych i szkół policealnych.

Termin zgłaszania uczniów do II etapu olimpiady upływa 28 lutego 2018 r.
Zgłoszenia można przesyłać pocztą na adres:
Auto Moto Serwis
ul. Świętokrzyska 14A, lok. 201
lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RAMOWY PROGRAM XIX edycji OTSramowyprogram OTS

W trakcie zmagań przyszli adepci zawodu będą oceniani z zakresu: podstaw konstrukcji maszyn, budowy pojazdów samochodowych, diagnozowania i naprawy zespołów oraz układów pojazdów samochodowych, umiejętności posługiwania się narzędziami i przyrządami, w tym pomiarowymi, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.
Uczniowie będą rozwiązywać test składający się z 40 pytań. Najlepszych dziesięciu uczestników zmierzy się z zadaniami finałowymi w III etapie, który odbędzie się 12 maja 2018 r. w siedzibie firmy Bosch. Finaliści będą musieli wykonać dwa zadania praktyczne z zakresu diagnozowania i naprawy pojazdów.

ots2018

Informacje na temat olimpiady (regulamin i wyniki) będą publikowane na bieżąco w internecie, na stronach organizatorów: „Auto Moto Serwisu” (www.automotoserwis.com.pl) oraz Wydawnictw Komunikacji i Łączności (www.wkl.com.pl).

Konkurs ma zasięg ogólnopolski. Został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Finaliści i laureaci Olimpiady Techniki Samochodowej będą zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu zawodowego. Rywalizacja wyłoni również Samochodową Szkołę Roku – placówkę, której dwaj uczniowie zdobędą łącznie największą liczbę punktów (z II i III etapu).
Tegoroczny półfinał rozpocznie się o godzinie 10.00. Prosimy o wcześniejsze przybycie, celem rejestracji uczniów. Każdy uczestnik powinien posiadać dowód osobisty ze zdjęciem. 


PARTNERZY XIX EDYCJI OLIMPIADY TECHNIKI SAMOCHODOWEJ

partnerzy OTS 2018


POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

POBIERZ ZAPROSZENIE NA OTS

POBIERZ REGULAMIN OTS

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem